Badmeester/juf en kassahulp gezocht

GEZOCHT: BADMEESTER/BADJUF EN KASSAHULPEN VOOR ZWEMBAD “DE OASE ” HEETEN Voor komend seizoen zijn wij dringend op zoek naar nieuwe badmeesters/bad juffen! Kom jij ons team versterken? Als badmeester/-juf mag je toezicht houden op het zwembad en de zonneweide en zorg je ervoor dat het er allemaal netjes uitziet. Het zwemseizoen loopt van medio mei tot begin september 2019 en samen overleggen we wanneer wij je kunnen inplannen. Tevens is er een kassahulp aanwezig. Deze job is prima te combineren met school of studie, maar iedereen (ook vutter/gepensioneerde) is van harte welkom bij ons team. Voor je inzet ontvang je een vergoeding. Zie jij je wel zitten op die badmeesterstoel? Stuur zo snel mogelijk een mail naar badkader@zwembadheeten.nl. Dit mailadres kan je ook gebruiken voor vragen! Tevens zijn we op zoek naar nieuwe kassahulpen. Je zit bij het zwembad voor kaartverkoop en overige bijkomende werkzaamheden. Je wordt in overleg ingeroosterd op dagdelen naar keuze. Ben je bereid dit zwemseizoen ten minste 5 dagdelen bij de kassa van het zwembad zitten? Meld je dan zo spoedig mogelijk aan door een mail te sturen naar badkader@zwembadheeten.nl. Als je al vrijwilliger bent, maar je mailadres is gewijzigd, wil je dan je nieuwe mailadres ook doorgeven via dit mailadres. Bij voorbaat dank. Wij zijn jullie hulp hard nodig om er weer een veilig, fijn maar bovenal gezellig zwemseizoen van te maken! Bestuur Zwembad “de Oase” Heeten

Scroll to Top