Tijdens de jaarvergadering op 29 maart jl., vond er binnen het bestuur van de Harmonie een bestuurswisseling plaats. Janneke v.d. Sluis verlaat het bestuur, waarbij zij wordt opgevolgd door Marianne Wippert. Uit handen van de voorzitter ontving Janneke een bos bloemen en werd ze hartelijk bedankt voor haar positieve inzet. Uit handen van de voorzitter ontvingen Frederik de Munnik, Anne Boerkamp- de Munnik en Jose Wiersma een speldje van het KNMF vanwege hun 12,5 jarig lidmaatschap.
Anne speelt trompet, Jose bugel en Frederik zit achter het drumstel. Tevens ontvingen zij een bos bloemen. Ook een bos bloemen ging naar Harrie Verwoolde, hij werd deze avond tot erelid benoemd.
Het buitenconcert op het kerkplein zal dit jaar op maandagavond 5 juli plaats vinden. Een gezellig muzikaal samenzijn op het mooie vernieuwde plein, de entree is gratis en er wordt u een lekker bakje koffie aangeboden door de Harmonie. Dus kom allen kijken en luisteren!
Agenda:
- Muzikale bijdrage op 25 juni bij de zeepkistenrace
- 5 juli openluchtconcert.
Muziekmopje:
Hoe weet je dat er een drummer aan je deur staat?
Het kloppen wordt steeds sneller.
Hoe weet je dat er een percussionist aan je deur staat?
Het kloppen wordt steeds langzamer.










Laatste Reacties