Dit jaar nazomerfestival in Wesepe

geplaatst op 04-05-2010 Cultuur & Uitgaan Reageer

Het Nazomerfestival wordt dit jaar op zaterdag 10 en zondag 11 september in de kom van Wesepe gehouden. Tijdens dit theaterevenement studeren de toneelverenigingen Tavenu, Herman Heijermans, Tempo en de Markespelers elk een stuk in en daarbij krijgen ze begeleiding van een professionele regisseur. De eerste editie van dit evenement werd in 2008 bij boerderij De Zoogenbrink in Olst gehouden.

Verantwoordelijk voor het evenement is de Stichting Theater Langs de IJssel en voor het Nazomerfestival krijgt de stichting 10.000 euro van de gemeente Olst-Wijhe en de provincie.

De Stichting Theater Langs de IJssel krijgt ook 10.000 euro voor de IJssel-theaterfietstocht op zondag 30 mei. Voor het festival Kunst aan ‘t water (zondag 13 juni) krijgt de stichting 9000 euro.

(bron: de Stentor)

Op dit bericht kun je niet meer reageren, de reactietermijn is verstreken.

Copyright: St.Dorpskrant Wesepe|| Design: Revenberg.net Webdesign + meer
Berichten (RSS) Reacties (RSS) Inloggen