Muzikale groeten van Harmonie Wesepe

geplaatst op 07-02-2010 Harmonie Wesepe Reageer

Vanaf deze plaats wil ik namens de muziekvereniging iedereen een heel fijn, gezond en muzikaal 2010 toewensen. Inmiddels zijn we alweer een eindje op weg in het nieuwe jaar en zijn de voorbereidingen voor het lenteconcert op 14 maart in volle gang.

Muzikaal hebben we 2009 afgesloten met het kerstconcert in samenwerking met Joya en het Hervormd Kerkkoor in de kerk op vrijdagavond 11 december.


Gezien de opkomst en het enthousiasme van het publiek was het een zeer geslaagd concert. Er zijn moderne kerststukken ten gehore gebracht waaronder o.a. Felice Navidad, I’m Dreaming of a White Christmas en natuurlijk een aantal traditionele kerstliederen. Bij de vrolijke noten van Jingle Bell Rocks begon het zelfs te swingen in de kerk.

Traditioneel hebben we na afloop van de eerste repetitie van het nieuwe jaar met alle spelende leden een nieuwjaarsborrel gedronken. Tevens hield onze voorzitter Jan Niemeijer een nieuwjaarsspeech. Hij blikte terug op de hoogtepunten en dieptepunten van het afgelopen jaar. Dieptepunt was het overlijden van ons trouwe en gewaardeerde lid Henk Krukkeland. Hoogtepunten waren het lenteconcert, openluchtconcert en het kerstconcert in de kerk.

Ook waren er vele serenades, één van de opmerkelijkste was die bij het huwelijk van ons lid Anne de Munnik en Rob Boerkamp. Een bijzonder optreden was die tijdens de opening van de rondweg in Wesepe. Mede dankzij een gift van het Anjerfonds van € 2450,= konden er nieuwe instrumenten worden aangeschaft, zoals bv. een baritonsaxofoon, een waldhoorn en een nieuw drumstel. 2009 stond ook in het teken van de perikelen rond het Zalencentrum. Gelukkig heeft de gemeente het overgenomen en waren de repetitieavonden en het lenteconcert gewaarborgd.

De voorzitter blikte al vast vooruit richting 2014, het jaar dat de Harmonie 100 jaar bestaat. Om dat te bereiken is het noodzakelijk dat de vereniging er nieuwe leden bij krijgt. Door het bestuur wordt naar verschillende manieren gezocht om dit te bereiken. Hierna bracht de voorzitter een toost uit en sprak de wens uit dat 2010 een bijzonder muzikaal jaar mag worden met veel hoogtepunten.

Muzikale groet Hermien v.d. Kraats

Reageer op dit bericht

Copyright: St.Dorpskrant Wesepe|| Design: Revenberg.net Webdesign + meer
Berichten (RSS) Reacties (RSS) Inloggen